2018 Ford Mustang Bullitt örtüsünü kaldırdı

Yeni Ford Mustang 475 beygir gücü ve modele özel egzozu ile geldi.

Ford, yeni nesil Mustang Bullitt’ i Detroit Otomobil Fuarı’ nda tanıttı. Özel Mustang, 50 yıl önce Bullitt filmindeki atasına gönderme yaptı.

Ford Mustang GT Premium ve Performance Paketi’ndeki her şeyi taşıyan yeni Bullitt, 475 bg gücü ve 570 Nm tork üreten 5.0 litrelik V8 motora sahip. Bu motor sayesinde otomobil 263 km/s hıza kadar çıkabiliyor. Manuel şanzımana sahip otomobil, tıpkı Bullitt filmdeki model gibi beyaz renkli bir vites topuzu ile geliyor. Ayrıca Mustang Bullitt’ in standart aktif performans egzoz sistemi, yeni Black NitroPlate egzoz uçları ile birlikte çalışıyor; bu da otomobile kendine has bir egzoz sesi veriyor.

Shadow Black ve Dark Highland Green renk seçenekleri ile satın alınabilen Mustang Bullitt, 19 inçlik jantlara, kırmızı Brembo frenlere ve özel bir ızgaraya sahip. Bullitt’ in standart donanımında deri direksiyon simidi, yeşil dikişler ve 12 inçlik tamamen dijital bir LCD bilgi eğlence ekranı yer alıyor.

Mustang baş tasarım mühendisi Darrell Behmer, "Bu yeni Bullitt, Steve McQueen kadar havalı” şeklinde konuştu. "Bir tasarımcı olarak, en sevdiğim Mustang olabilir. Çizgileri ve spoylerleri yok. Havalı olduğunu göstermek için çığlık atmasına gerek yok.”

Ford, yeni Mustang Bullitt' in 2018 yazının başından itibaren satışa sunulacağını ifade ediyor.

2018 Yeni Kasa Ford Fiesta Fiyat Listesi
2018 Ford EcoSport Özellikleri ve Fiyatı
2018 Makyajlı Ford Mustang 10 ileri otomatik şanzımanla geliyor!
2017 Ford Transit ve Custom’ da Otomatik Vites Müjdesi
Yeni 2017 Ford Tourneo Courier Blackline serisi Fiyat Listesi
Yeni Ford Kuga 1.5 Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Kuga 1.5 dizel otomatik test ve yorum için tıklayınız...
 Ford fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler