2017 Yeni Volkswagen-VW Touareg Özellikleri ve Fiyatı 2016-08-18

Yeni 2017 VW Touareg SUV modeli kamuflajlı haliyle casus fotoğrafçılar tarafından test esnasında görüntülendi. Yeni Kasa 2017 Volkswagen-VW Touareg özellikleri ve tahmini fiyatı…

Ömrünün sonuna yaklaşan Volkswagen’in SUV segmentindeki amiral gemisi Touareg’in yeni neslinin   2017’de yollara çıkması bekleniyor. Volvo XC60’a rakip olan Touareg bu yılki Pekin Otomobil Fuarı'nda T-Prime konseptiyle tanıtılmıştı. Casus fotolardan üretim versiyonunun da konsept ile oldukça benzer bir görünümüne sahip olacağı anlaşılıyor. Yeni Touareg selefindendaha geniş ve alçak duruyor ancak Volkswagen’de ki kaynaklara göre modelde çok büyük değişiklikler beklenmemesi gerektiğini belirtiyor.

Volkswagen satış ve pazarlama müdürü Frank Thomas konsepti tanıtırken bir yandan da şunları ifade etmişti: “Konseptin aks aralığı Audi Q7’den alındı. Üretim versiyonunda arka kapı uzunluğunu biraz kısaltacağız. Kaportanın biraz kısa olmasının yanlardaki çizgileri ve eğimli tavan çizgisini daha dramatik gösterdiğini düşünüyoruz”.