2017 Yeni Volkswagen-VW Arteon Türkiye'de!

Geçtiğimiz mart ayında 2017 Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Volkswagen Arteon, Türkiye'ye ayak bastı. Volkswagen Arteon fiyatı ne olur?

Yeni Volkswagen Arteon selefi VW CC' nin aksine MQB platformunda üretilen model 4,862 mm uzunluğa, 1,871 mm genişliğe ve 1,427 mm yüksekliğe sahip. Aks aralığı 2,837 mm olan aracın boyutları CC' ye göre 60 mm daha uzun, 16 mm daha geniş ve 10 mm daha yüksek.

VW Arteon, Türkiye'de "Elegance" ve "R-Line" adlı iki donanım paketiyle satılacak. Elegance donanım paketinde 19" çapında "Chennai" adlı alüminyum alaşım jantlar, ambiyans aydınlatma, 8 inç boyutunda dokunmatik bilgi eğlence sistemi ekranı ve aktif bilgi görüntüleme sistemi gibi özellikler var. Daha sportif karakteriyle öne çıkan R-Line donanım paketinde ise "Rosario" adı verilen 20" çapındaki jantlara, Alkantara ve deri kombinasyonu koltuklara ve 9.2 boyutunda, hareket hassasiyetine (Gesture Control) sahip bilgi eğlence sistemi ekranıyla geliyor. LED farlar, ErgoActive adlı elektrikli ön koltuklar ve anahtarsız çalıştırma her iki donanım seviyesinde de standart olarak gelecek.

Volkswagen Arteon kaputunun altında ise ilk etapta aşağıdaki motor üniteleri yer alacak;

  • Volkswagen Arteon 2.0 litre dizel 150 HP
  • Volkswagen Arteon 2.0 litre dizel 240 HP

Temmuz ayında Türkiye’de satışa çıkacak olan Volkswagen-VW Arteon fiyat listesi açıklanır açıklanmaz sizlere sitemizde yayınlayacağız, bizi takip edin…

 Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?

2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler