2017 Yeni Porsche Panamera Türkiye Fiyatı ve Özellikleri 2016-07-03

Ekim ayında itibaren satışa çıkacak olan 2017 Porsche Panamera modelinin tüm özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz…

Yeni 2017 Porsche Panamera, gerçek bir spor otomobilin performansını lüks büyük otomobilin konforu gibi iki birbirinden farklı özelliği daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde harmanlıyor. 911 tasarım dili ile daha dinamik çizgilere sahip Yeni Porsche Panamera’nin 4S Diesel modeli, şu anda dünya genelinde satılan en hızlı seri üretim dizel otomobil olma özelliğine de sahip. Yeni Panamera Türkiye’de 2016 Ekim ayından itibaren satışa sunulacak

2017 Yeni Porsche Panamera, yeniden düşünülen ve geliştirilen bir Gran Turismo. Panamera’nın ikinci nesli, lüks sınıfta performans simgesi olmaya hazırlanıyor. Bu dönüşümde, Porsche, en ince ayrıntısına kadar yeniden geliştirilen ve tasarlanan dört kapılı bir otomobille birlikte Panamera konseptini de sistemli bir şekilde ileriye taşıyor. Yeni Porsche Panamera’nın motorları ve şanzımanı yeniden tasarlandı, şasisi daha da mükemmel hale getirildi ve ekran ile kontrol konsepti geleceğe uygun olarak yeniden yorumlandı. Yeni Panamera ayrıca, arka aks yönlendirme, aktif dönüş dengeleme ve üç odalı hava süspansiyonu gibi yeni özelliklerle iddialı spor otomobil ile konforlu seyahat araçları dünyası arasındaki sınırları daraltıyor.

Çok daha dinamik çizgilerle 911 tasarım dili

Görsel olarak, 2017 Panamera’nın benzersiz konsepti yeni etkileyici tasarımına da yansıyor: Şüphesiz bir Panamera, şüphesiz bir spor otomobil, dinamik orantılar, vurgulu omuzlar, atletik kanatlar ve arkada 20 mm daha alçak olan olağanüstü hızlı tavan çizgisiyle. Bu tipik Porsche çizgileri, Porsche’nin tasarım ikonu 911 ile de tarz açısından bir bağ kuruyor.