2017 Yeni Porsche 911 GTS Özellikleri ve Reklam Filmi

Yeni Porsche 911 GTS 2017 Mart ayından itibaren Almanya'da toplam beş versiyonu ile satışa sunulacak. Hatta ön sipariş için aşağıda da izleyebileceğiniz tanıtım reklamı dönmeye başladı.

Mart ayında yollara çıkacak olan Yeni 2017 Porsche 911 GTS ailesinin üyeleri arasında arkadan itişli 911 Carrera GTS, dört tekerlekten çekişli 911 Carrera 4 GTS - her ikisi de bir Coupé ve Cabriolet olarak mevcut - ve dört tekerlekten çekişli 911 Targa 4 GTS versiyonları yer alıyor. Kaputunun altında ye alan 3.0 litrelik altı silindirli yassı motor için yeni geliştirilen bir turbo şarj cihazı sayesinde gücü selefine göre 20 bg artırılarak 450 beygire çıkarılmış (kombine yakıt tüketimi 9.7-8.7 l / 100 km; CO2 emisyonları 220-196g / km). Tüm versiyonlar 7 ileri manuel şanzıman ve Porsche PDK otomatik şanzımanla kombine edilebiliyor.

Ailedeki en hızlı sprinter 911 Carrera 4 GTS Coupé: Standart olarak Porsche PDK otomatik şanzıman ve Sport Chrono Paketi ile 3.6 saniyede sıfırdan 100 km/s’e hızlanabiliyor. Tüm Porsche GTS modelleri, 300 km/s'yi aşan en yüksek hıza sahipler.

GTS genleri iç mekânda açıkça hissediliyor. Sport Chrono Paketi’nin kronometresi gösterge tablosunun merkezi bir bileşeni olarak entegre edilmiş. Porsche Track Precision uygulaması, GTS modellerinin piyasaya sürülmesi ile özel olarak daha da geliştirildi. Özellikleri arasında otomatik kayıt, detaylı ekran ve akıllı telefonda sürüş verilerinin analizi yer alıyor. Porsche GTS yolcuları Alcantara koltuğuna yeni dikiş deseniyle oturuyorlar. Koltuk başlıkları üzerindeki GTS logolu Plus spor koltukları, 4 yönlü olarak elektrikle ayarlanarak ve yanal destek ve konforu artırıyor.

İşte yeni 2017 Porsche 911 GTS ile ilgili yayınlanan reklam ve tanıtım videoları:

 

Porsche modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler