2017 Yeni Mercedes GLA Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Alman Lüks otomobil üreticisi Mercedes-Benz’in satışa sunulan başarılı kompakt SUV modeli Yeni GLA’ nın Türkiye fiyat etiketi belli oldu.

Mercedes GLA 2017 versiyonu uzun bir süredir bekleniyordu ve yapılan resmi açıklama ile meraklı bekleyiş sona erdi.  2017 Mercedes Benz GLA modeli Mayıs ayı itibariyle bayilerdeki yerini almaya başladı.

Yeni Mercedes GLA’ nın kaputunun altında 2.0 litrelik 381 beygir gücünde turbo beslemeli güç ünitesi yer alıyor. Ayrıca modelin tam 475 Nm torka sahip olması da GLA modelinin SUV karakteristiğini en iyi şekilde ortaya koyuyor.

Mercedes-Benz GLA 2017 modelinde genel olarak bakıldığında çarpıcı radyatör ızgarası çıtaları ve yükseltilmiş tampon ile daha maceracı bir görünüm elde ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca selefine göre Yeni Mercedes GLA modeli teknolojik donanım olarak da güncellenmiş. Bunlardan biri, çok sayıda fonksiyon ve uygulama optimal biçimde kontrol edilebilen ve gösterilebilen akıllı telefon entegrasyonu. Diğer taraftan HANDS-FREE ACCESS, eller serbest bagaj açma ve kapatma fonksiyonu ile yük bölmesini isterseniz bir düğmeye basarak veya bir ayak hareketiyle açabilirsiniz. Ayrıca, 360 derecelik kamera yardımı ile ister park edin ister manevra yapın – bağlı dört kamera isteğe bağlı olarak gerçekçi bir çevre görünümü sunuyor.

2017 Yeni Mercedes Benz GLA Türkiye fiyat etiketi 185 bin 200 TL’den başlıyor. Donanım paketlerine göre aracın fiyatları değişebiliyor.

2018 Makyajlı Mercedes S-Serisi özellikleri ve fiyatı
2018 Mercedes A Serisi Sedan Consept Şangay’da gün yüzüne çıktı!
2017 Mercedes E180/E 180 1.6 lt. Türkiye Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz C Serisi 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası için tıklayınız...
Mercedes A Serisi/A 180/A 180d/A 200 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler