2017 Yeni Kasa Honda Civic Hatchback-HB Fiyatı ve Özellikleri

Tamamen yenilenen onuncu nesil yeni kasa Honda Civic Hatchback 2017, 1.5 litrelik 182 beygir güç üreten yeni VTEC Turbo ve 100 bin 900 TL’den başlayan fiyat etiketi ile Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Honda Civic Hatchback-HB 2017 Fiyat Listesi…

Atalarının genlerine bağlı kalarak sunduğu sportif dinamikleri ve konforu bir araya getiren yeni Honda Civic Hatchback 2017, sıradışı bir deneyim sunmak için tasarlandı. Tamamen yeni benzinli motoru, performans ile yakıt ekonomisini birlikte sunarken, sınıfının önde gelen yolcu ve yükleme alanı ile Honda Civic HB 2017 farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Yüksek kaliteli malzemeler, yeni tasarım teması ve yeni dijital ekranı, kaliteli iç mekanı gözler önüne seriyor.  Yeni 2017 Honda Civic Hatchback’te 17 inç alaşım jantlar, ön ve arka park sensörleri, arka park kamerası, Honda Connect bilgi ve eğlence ekranı, iki bölgeli klima, LED farlar, ortada çift egzoz çıkışı ve bagaj üstü spoyleri içeren ve sportif yapıyı güçlendiren detaylar bulunuyor.

Yeni Civic Honda HB’te yer alan 7 ileri CVT şanzıman özellikle 1,5 litrelik 182 beygir güç üreten VTEC Turbo motor ile en uygun şekilde çalışacak şekilde yeniden tasarlandı. Avrupa pazarına özgü kontrol yazılımı sayesinde performansın daha verimli ve akıcı şekilde kullanılması sağlandı. Ayrıca direksiyon arkasında yer alan kulakçıklar, sürücüye hem manuel hem otomatik şanzıman keyfini aynı anda yaşatıyor.

Yeni Honda Civic Hatchback 2017 dikkat çeken dizaynı, sunduğu sıradışı performansı, konfor ve donanım özellikleri ile Honda Plazalarda satışa sunuldu.

Yeni Honda Civic Hatchback-HB 2017 Fiyat Listesi:

Honda Civic Hatchback-HB-Hecbek 2017 Fiyat Listesi:

Model

Vites Tipi

Motor Hacmi

Yakıt Türü

Tavsiye edilen
satış fiyatı - 2017

Honda Civic Hatchback Sport

Otomatik vites

1498 cc

Benzin

100,900 TL

 Yeni 2017 Honda Civic Type R özellikleri ve fiyat bilgisi
2017 Yeni Honda Civic RS Türkiye Fiyatı ve Özellikleri için tıklayınız...
Honda Civic Sedan 2017 Güncel Fiyat Listesi için tıklayınız...
Honda fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler