2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri

2017 Volkswagen Allspace ilk olarak Çin’ de satışa sunulacak. Peki, 7 kişilik SUV, Volkswagen-VW Tiguan Allspace 2017 Türkiye’ye ne zaman gelecek? Fiyat Listesi ne olur?

7 kişilik oturma kapasitesi sunacak olan VW Tiguan Allspace’in tasarımında çok büyük bir değişiklik gözlemlenmiyor. Tipik bir Volkswagen olarak 2017 Tiguan Allspace, kısa aks mesafeli kardeşinden sadece daha düz tavan çizgisi ve uzayan arka kapılarıyla ayrışıyor. Kabinde de tahmin edilebileceği gibi durum pek farklı değil.

Standart VW Tiguan'a göre 11 cm uzayan aks mesafesi sayesinde arka koltuk sırasında daha çok diz mesafesi sunabilecek olan Volkswagen Allspace'te üçüncü koltuk sırası da bulunacak. Büyük ihtimalle sadece çocuklar için konforlu olabilecek bu koltuklardan daha fazlasını isteyenler VW Atlas’ı (Teramont) tercih etmek isteyebilir. Üçüncü koltuk sırası katlandığında kısa aks mesafeli kardeşi Tiguan’ın sunduğu 615 litrelik hacimden çok daha fazlasını sunacağı kesin gözüyle bakılırken otomobilin tek sıra koltukla da ulaşacağı hacim 1.655 litrenin üzerine çıkacak.

Standart Volkswagen Tiguan'da olduğu gibi turbo beslemeye sahip, 4 silindirli benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olacak VW Allspace'in bu üniteleri 6 ileri vitesli manuel veya 7 ileri vitesli çift kavramalı yarı otomatik şanzımanla kombine edilecek. Allspace 2017 önden çekişli veya dört tekerlekten çekiş sistemiyle alınabilecek. A.B.D.'de 2.0 lt. TSI 184 beygirlik benzinli motor kulanılacağı kesinleşti.

Avrupa pazarında büyük ihtimalle Mart 2017'de düzenlenecek olan Cenevre otomobil fuarında sergilenmesinden sonra satışa sunulacak olan Tiguan Allspace'in 3. sıra koltuklarının opsiyonel olarak sunulması bekleniyor.

Hatta yayınlanan fotoğraflardan birinde aracın beş koltuk düzeninde olduğu ve ikinci koltuk sırasında bol diz mesafesi sunduğu görülüyor.

Allspace’in Avrupa başlangıç fiyatı 30 bin Euro olacak. Volkswagen-VW Tiguan Allspace 2017 Türkiye Fiyat Listesi ise mart ayında belli olacak.

Volkswagen – VW modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

2 Yorum

Cemil 2017-01-26 16:24:29

Alınır

Abacı 2016-12-26 07:19:09

Şlm
Benzer Haberler