2017 Toyota Yaris, Auris, Verso ve Avensis güncellendi!

Toyota, Avrupa'daki 2017 model yılı Yaris, Auris, Verso ve Avensis modellerini bazı tasarım değişiklikleri, teknoloji geliştirmeleri ve ek özellikler ile güncelledi

2017 Toyota Yaris ile başlarsak, tek ve iki tonlu Tokyo Kırmızı’sı yeni bir boya rengi olacak. İkinci ton kırmızı ile metalik siyah rengin kontrast birleşimi olacak ve tavan, A direkleri, kapı aynaları, kaputun ön kenarı ve üst ön kanada kadar uzayacak.

2017 Toyota Auris ise, aynı Tokyo Kırmızı seçeneğini de içermekle birlikte yeni 17 inç alaşım jantlar ve siyah alkantara döşeme ile spor koltuklarla geliyor. 2017 için diğer güncellemeler arasında Toyota Safety Sense paketini standart olarak içermekte. Bu paket, çarpışma öncesi bir uyarı sistemi, şerit değiştirme uyarısı, otomatik uzun farlar ve yol işaret levhası asistanını içeriyor.

2017 Toyota Verso MPV, iç mekanda kırmızı kontrast dikişler ve bir kez daha Tokyo Kırmızı boyayla birleştirilen yeni döşeme özelliğine sahipken, seçenekler listesine 17 inçlik jantlar eklenmiş. En son olarak da,  güncellenmiş 2017 Toyota Avensis’te ise aynı kırmızı boya ve 18 inç jantlar yer alacak.

2017 yılı başından itibaren güncellenmiş Toyota modelleri satışa sunulacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler