2017 Skoda Rapid ve Rapid Spaceback makyajlandı

Skoda bugünlerde çok çalışıyor; Octavia ve Citigo'yu güncelleyip Kodiaq Scout ve Sportline'ı da tanıttıktan sonra Çek otomobil üreticisi Rapid & Rapid Spaceback modelllerinin içini ve dışını tazeledi.

Her iki, modelde de yapılan değişikler arasında, ön yüzde LED şeritli güncellenmiş Bi-Xenon farlar ön plana çıkıyor. Ancak yeni farlar isteğe bağlı olacağı daha fazla para ödemeniz gerekecek.

Revize edilmiş ön tamponda Octavia'nınki gibi konumlandırılmış yeni sis lambaları yer alıyor. Bu değişiklikler, Skoda Rapid'in eskisinden daha geniş görünmesi ni sağlamış.

Arka tarafta ise, elden geçirilen tamponda isteğe bağlı LED teknolojisi ve siyah renk tonuyla gün ışığına çıkartılmış grafikleri, "C" motifini daha iyi gösteren farlar güncellenmiş.

Rapid Spaceback'in arka camı, büyümekle beraber birkaç yeni 15-, 16- ve 17-inç alaşım jant tasarımı eklendi.

Her iki Skoda Rapid modelinin de artık Volkswagen Group'un tanıdık turboşarjlı 1,0 litrelik üç silindirli benzinli motorunu kullanacağı açıklandı. İki aşamada sunulacak: 95 hp (70 kW) ve 110 hp (81 kW) daha hafif bir versiyon. Müşteriler alternatif olarak, mevcut 125-hp, dört silindirli 1,4 TSI ile ya da iki dizelden birini alabilirler: 90 hp (66 kW) ile 1,4 TDI veya 116 hp'de (85 kW) 1.6 TDI.

Skoda fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler