2017 Skoda Octavia alınır mı?

2017 yılının en çok konuşulacak modellerinden biri olan Skoda Octavia alınır mı? İşte bu sorunun yanıtı

Volkswagen bayileri tarafından satışa sunulan Çek Cumhuriyeti'nin en önemli otomobil markası Skoda Octavia modeliyle 2017 yılında çok iddialı... Yeni Octavia geçtiğimiz ay tanıtımı gerçekleşmişti.  Skoda Octavia; sportif ruhlu Zarafet ile hayranlık uyandıracak bir otomobil oluşturan Skoda, 2017 model Skoda Octavia aracının test sürüşleri ilgiyle izlendi. 

Yüksek bir kalite parolasıyla üretilen ve iddialı bir stile sahip hatlarıyla dikkat çeker Skoda Octavia, yeni modeliyle daha modern bir hae getirildiği söylenebilir. 

2017 Skoda Octavia aracının en büyük hedefi daha rahat konfor hedeflemesi... 2017 Skoda Octavia bütünüyle insan odaklı ve onun ihtiyaçları üzerine ince düşünülmüş ayrıntılarla meydana getirilen yeni Octavia aracında arayacağınız her şeyi kolaylıkla bulabilme özelliğiyle otomobilseverlerin karşısına çıkıyor. 

Beklentilerin ötesinde bir genişliğe sahip olan ve yolcular için son derece konforlu bir ortam sağlayan yeni kasa 2017 Skoda Octavia son derece geniş bir bagaj hacmi bulunmaktadır.

En geniş bir bagaj hacmi hem de araç içindeki önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz birçok bölmenin olması araç içinde rahat bir şekilde eşyalarınızı saklama imkanı veriyor.

Özellikle uzun yolculuklarınızda sizin sıkılmadan rahat bir şekilde seyahat edilmesi için Skoda Octavia modelinde birçok multimedya sistemi standart olarak sunuluyor. 2017 Skoda Octavia'de radyo, navigasyon sistemi ve birçok multimedya girişi teknolojik açıdan kolay ulaşabileceğiniz birçok donanımsal özellik bu yeni modelde dokunmatik ekran ile birlikte sunulması dikkat çekiyor. 

Son yılların gelişen teknolojisine paralel olarak güvenlik açısından da emniyetli birçok model vizyona çıktı.

Skoda markası da güvenlik açısından önemli yenilikler yaparak araç sürücüsünde size ve ailenize daha güvenli bir ortam sağlamaya çalışmaktadır. Bu açıdan birçok teknolojik gelişme 2017 Skoda Octaviaaracında mevcut bulunmaktadır.

Güvenlik açısından sürücü yorgunluk tespit sistemi, sürücü ve yolcu ön, yan ve perde hava yastıkları, elektronik patinaj önleme sistemi, çoklu çarpışma freni, yokuş kalkış desteği, Kaza esnasında yakıt akışını kesme sistemi, hız sabitleme ve sınırlama sistemi gibi birçok teknolojik özellik bu araçta bulunmaktadır.

Güvenlik özellikleri dışında yol bilgisayarı Bluetooth sistemi, 6,5” dokunmatik multimedya sistemi, arka park sensörü hız sabitleyici, Eve geliş ve gidişlerde otomatik yanan far sensörü,  elektrikli, ısıtmalı ve otomatik katlanabilen yan aynalar gibi birçok donanımsal özellik de bu araçta bulunmaktadır.

2017 Octavia modelinin teknik bilgilerini size hemen aktaralım.  Bu araç saatte 200 kilometre kadar hıza ulaşabilmektedir.  Aracın ivmelenme yani sıfır kilometreden 100 kilometre hıza ulaşman süresi ortalama 10 saniyedir.

2017 model Skoda Octavia aracın yakıt tüketimini merak edenlere ise cevabını hemen verelim.  Araç şehir içinde 6 litre,  Şehirler arası yolda 4,5 litre karma olarak da 5 litre gibi bir yakıt  tüketimine sahiptir.

2017 yılında önemli bir satış oranına ulaşmak isteyen Skoda yeni Octavia aracını 72 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunmaya başladı.  Aracın en üst modeli de 99 bin 900 TL’den satışa sunulmaya başlandı.

Fiyatları sunulan teknolojisi, özellikleri ve donanımı ile tercih edilebilecek önemli satan modellerinden birisi olan 2017 model Skoda Octavia aracını daha yakından görmek ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından tanımak için en yakın Skoda yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

2017 Skoda Octavia Fiyatı 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler