2017 Skoda Kodiaq Sportline özellikleri

Skoda, Kodiaq Scout tanıtımının ardından Kodiaq Sportline versiyonunun da örtüsünü kaldırdı. Skoda Kodiaq Sportline, sportif görünümü ile öne çıkıyor. 2017 Skoda Kodiaq/Kodyak Sportline özellikleri…

Skoda, arazi şartlarına uyumlu Kodiaq Scout'un ardından bir gün sonra, sportif SUV arayanların tercihi olabilecek Kodiaq Sportline modelini tanıttı.

Sportif görünebilmesi için standart modelde yer alan koruma plakaları gövde rengine boyanan ve bununla birlikte, ızgarası, tavan rayları, ayna kaplamaları ve yan cam çıtları siyah renge boyanan Skoda Kodiaq Sportline'ın arka tamponunun alt kısmında ise gümüş renkli bir çıta yer alıyor.

Özel olarak tasarlanan 19 veya 20 inçlik jantlar ile tercih edilebilen 2017 Skoda Kodiaq Sportline'ın iç bölümünde ise spor koltuklar ve alkantara döşemeler yer buluyor.

İki dizel ve iki benzinli olmak üzere tamamı 4x4 sistemli motor seçeneklerine sahip olan Kodiaq Sportline 2017, Scout seçeneğinde olduğu gibi 1.4 TSI 150 bg, 2.0 TSI 180 bg, 2.0 TDI 150 bg ve 2.0 TDI 190 beygirlik motor alternatifleri ile satışa sunulacak.

Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilenecek olan yeni Skoda Kodiaq Sportline fiyat listesi’nin fuardan sonra açıklanması bekleniyor.

 
Skoda Kodiaq Test Sürüşü ve Yorum
Skoda Kodiaq Fiyat Listesi Almanya’da açıklandı
Skoda Kodiaq Suv Özellikleri ve Fiyatı için tıklatınız...
Skoda Kodiaq RS’e müthiş çift turbo dizel!
2017 Skoda Kodiaq-Kodyak iç kabini ve tahmini fiyatı
2017 Skoda Kodiaq Fiyatı ve Özellikleri
Skoda Kodiaq’ın dolu versiyonu ‘Scout’ Cenevre’ye hazır


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler