2017 Renault-Reno Kadjar ve Captur-Kaptur’ a özel fiyat ve kampanya!

Renault, Nisan ayı kampanyası dâhilinde Reno Kadjar ve Captur-Kaptur 2017 modellerinde çeşitli fırsatlar sunuyor.

Nisan ayında Renault-Reno Kadjar ve Captur-Kaptur satın almak isteyenler, 30 Bin TL ve 15 aya kadar yüzde 0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise 48 Bin TL ve 24 aya kadar yüzde 0,79 sabit faiz oranı ile Renault Kaptur-Captur ve Kadjar sahibi olabilirler. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları ile kredi kullanılabilir.

Üstelik tüm avantajlı finansman koşullarına ek olarak, Kadjar ve Kaptur-Captur’larda metalik renk opsiyonu da Renault’dan hediye!

Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kadjar ve Captur modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faizi uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dâhil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

• 30 Bin TL 15 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.07, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.79

• 48 Bin TL 24 Ay %0,79 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.99, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %12.58

Renault-Reno Kadjar 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Renault Captur-Reno Kaptur 2017 Fiyat Listesi
2017 Renault Kadjar 1.5 dci İcon EDC Test ve Yorum için tıklayınız...
Renault – Reno modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler