2017 makyajlı Skoda Octavia

Skoda Octavia makyaj operasyonundan geçerek yeniden piyasaya çıkıyor

Skoda'nın Türkiye'de en çok satan otomobil modeli Octavia makyaj operasyonundan geçti. Yeni Octavia'da en dikkat çeken değişiklik ön farlar. Daha önce tek blok halinde dikdörtgen olan farlar ikiye bölünmüş olması dikkat çekiyor. Bu farlar; 2011'de tanıtılan Mercedes Benz E Serisi'ni anımsatıyor. Bölünme işleminden ızgara da payını almış ve belirgin bir bölünme olmadığından mevcut ızgaradan çok farklı görünmüyor. Skoda Octavia tamponında ise mevcut hatlar büyük oranda korunmakla birlikte yuvarlak sis farları dikdörtgen hale getirilmiş. 

2017 Skoda Octavia'nın arka tarafında büyük değişiklikler göze çarpmıyor. Arkada sadece stop lambaları LED özelliği kazanmış.

2017 yeni Octavia'ya park asistanı ve kör nokta uyarı sistemleri de özelliklere eklenmiş.  Yeni Skoda Octavia'nın ön tarafta kamera, arka tarafta çarpmaya karşı uyarı sistemiyle donatılmış.

YENİ OCTAVIA TEKNİK ÖZELLİKLER

Makyajlanmış Octavia'nın kaputun altında ise dört benzin beş dizel seçeneği yer alıyor. Bu motorlar 84 ve 184 beygirlik güç değerleri arasında değişiyor. En büyük motor ise 2.0 litre hacmine sahip.

2017 model Skoda Octavia, önümüzdeki Şubat ayında satışa sunulacak. Sskoda Octavia, İngiltere'de ortalama 17 bin pounddan başlayan fiyatlara sahip olacağı açıklandı. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler