2017 Hyundai Kona kompakt SUV'nin ilk görseli yayınlandı!

Tanıtılmasına az bir zaman kala Hyundai Kona 2017-2018 modelinin ilk ipucu görseli yayınlandı. Hyundai Kona ne zaman gelecek?

Yeni B-segment SUV, Hawaii'nin büyük adasındaki Kona bölgesinden ismini alıyor ve Hyundai'nin 2021'de Avrupa'daki lider otomobil üreticisi olma planı için hayati bir rol oynayacak.

Hyundai Kona 2017-2018 ile ilgili çok az ayrıntı paylaşıldı ancak bir açıklama yapan Koreli marka yetkilisi, "Kona, sürüş dinamiklerine odaklanarak geliştirildi, çünkü Hyundai kompakt SUV segmenti için yeni performans standartları belirleyecek görünüyor. Kona, markanın yeni nesil SUV modellerinin geleceğine ima eden birinci sınıf iç mekân ve yenilikçi tasarım özellikleri sunacak. " şeklinde konuştu.

Söz konusu ipucu görüntüsüne gelince, mevcut Hyundai SUV modellerinden çarpıcı biçimde farklı, ince, yatay bir tasarıma sahip farı dışında Hyundai Kona için çok fazla bir şey söyleyemiyoruz.

Hyundai Kona, Nissan Juke, Renault Captur , Opel Mocca X, Honda H-RV, Mazda CX-3 ve Toyota C-HR ile pazarda mücadele edecek.

Hyundai i30 ile platform ve birçok parçada ortak özelliklere sahip olacak Hyundai Kona 2017-2018 bu yılın 3. çeyreğinde Uzakdoğu pazarında, 2018 yılının da ilk aylarında Türkiye pazarına sunulması bekleniyor.

2017-2018 Yeni Hyundai Kona tamamen kamuflajsız görüntülendi
Yeni kasa Hyundai Accent 2017 Özellikleri! Fiyatı ne olur?
İşte Yeni Kasa 2017 Hyundai Accent-Çıkış Tarihi ve Fiyatı
Yeni Hyundai Elantra 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası
Hyundai fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler