2017 Fiat Egea SW Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri

2017 Fiat Egea SW-Station Wagon’un 1.6 litre dizel motorlu ve 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanlı versiyonu, 86 bin 900 TL’den başlayan fiyat etiketiyle Urban Plus ve Lounge Plus adı verilen 2 ayrı donanımla satın alınabiliyor.

Fiat Egea ailesinin üçüncü modeli Fiat Egea Station Wagon’un 1.6 litre dizel motorlu ve 6 ileri DCT otomatik şanzımanlı versiyonu Türkiye yollarına çıktı. Türkiye’de geliştirilen ve üretilen tek kompakt station wagon modeli olan 2017 Fiat Egea SW’un dizel motorlu ve otomatik şanzımanlı versiyonuna aralık ayı boyunca tüm vade ve tutarlar için yüzde 0.99 faiz oranlı kredi kampanyası ile 86.900 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatı ile sahip olunabiliyor.

Fonksiyonel ve zengin donanım seçenekleri!

Urban Plus ve Lounge Plus adı verilen iki farklı donanım paketiyle müşterilerinin beğenisine sunulan dizel otomatik kombinasyonlu 2017 Fiat Egea Station Wagon, giriş versiyonundan itibaren kompakt station wagon müşterisinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek zengin donanımıyla öne çıkıyor. Modelin başlangıç seviyesi olan Urban Plus donanım paketinde; 6 hava yastığı, LED gündüz farları, krom kapı kolları, tavan rayları, 16 inçlik alaşımlı jantlar, otomatik klima, park sensörü, 5 inç dokunmatik ekranlı Uconnect sistemi, Bluetooth bağlantısı, USB/AUX girişi, ABS, ESP, Yokuş Kalkış Destek Sistemi gibi donanımlar yer alıyor. Fiat Egea Station Wagon’un giriş donanım seviyesi olan Urban Plus’ta ileri sürücü destek sistemleri de standart olarak sunuluyor. Hız Sınırlama Sistemi, Çarpışma Riski Uyarı Sistemi ve Otomatik Acil Durum Freni özelliklerinden oluşan bu teknolojiler ile Fiat Egea SW-Station Wagon dikkat çekiyor.  2017 Fiat Egea SW-Station Wagon’un en üst donanım paketi olan Lounge Plus ise tüm kompakt sınıf müşterilerinin beklentilerini bir adım daha ileri taşıyor. Bu donanım seviyesinde Urban Plus’a ek olarak 7 inçlik yüksek çözünürlüklü tablet ekran, 17 inçlik alaşımlı jantlar, far ve yağmur sensörleri ve geri görüş kamerası gibi unsurlar yer alıyor.

2017 Fiat Egea SW-Station Wagon, sınıfındaki iddiasını 120 bg güç ve 320 Nm tork üreten 1.6 litrelik MultiJet motor ve 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman kombinasyonu ile daha da arttırıyor. 200 km/s son hıza sahip olan dizel otomatik 2017 Egea Station Wagon, sunduğu ortalama 3.9 litrelik yakıt tüketimiyle de dikkat çekiyor. Fiat Egea Station Wagon’un sarsıntısız vites değişimi ile sürüş konforunu arttıran çift kavramalı şanzıman aynı zamanda performansı da üst seviyeye taşıyor.