2017 Audi Q2 Edition #1 Özel Sportif Seri Özellikleri 2016-08-19

Audi, yeni kompakt SUV’u Q2 modelini podyuma çıkarırken sportif bir özel versiyon da ekleyerek çıtayı iyice yükseltiyor. 2017 Audi Q2 Edition #1-No1 Özellikleri…

2017 Audi Q2 Edition #1 özel kuantum gri renk tonu, siyah ve Manhattan grisi dış cephe detayları, 19 inç tekerlekler ve kapsamlı standart donanımı ile öne çıkıyor. Müşteriler bu Eylül ayından itibaren sipariş vermeye başlayabilecek. 2017 Audi Q2 Edition #1, sportif tamponlar, çamurluklar ve özel difüzör ile S-line dış cephe paketinin görünümünü benziyor. Sadece bu versiyona özel olarak kaportanın alt kısımlarında Manhattan gri renk tonunda aksesuarlar yer alacak. Bu eklentiler Q2 özel versiyonunun güçlü karakterini vurgulayacak. C sütunundaki siyah çıkıntıda firmanın dört halkalı logosu beyaz renkte yer alıyor, siyah dış ayna yuvaları ise yine bu versiyona özel olarak tasarlanmış. Kuantum gri dış cephe rengi de sadece 2017 Audi Q2 Edition #1 versiyonunda bulunuyor. Işığın geldiği açıya göre, koyu ton ya tamamen homojen görünüyor ya da gölge ve ışık oyunları yapıyor.

Audi’nin özel titanyum siyah stil paketi tek çerçeveli ön panjur ve tamponda karşımıza çıkıyor. Antrasit siyah 19 inç tekerlekler ve beş kollu rotor tasarımı Audi Sport’tan transfer edilmiş. Standart LED farlar ve arka lambalar (dinamik dönüş sinyalleri ile) Audi Q2 Edition #1 modelinin teknolojik açıdan üst düzey görünümünü öne çıkarıyor.

İç kabinde, özel versiyon Audi tasarım koleksiyonundan kaliteli parçalarla etkiliyor. Yükseklik ayarlı spor koltuklar, deri kaplama çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, deri paketi ve S logolu, aydınlatılmış alüminyum kapı pervazları standart olarak sunuluyor. Koltuklar deri ve kumaş ile kaplanmış, siyah ve fındıkkabuğu rengi tonlarında. Tavan döşemesi ise titanyum gri renk materyal ile kaplanmış.