2017-2018 Nissan X-Trail makyajlı kasa özellikleri ve fiyatı

2017 Nissan X-Trail makyajlı kasa fiyatı 162.500 TL'den başlıyor. Makyajlı kasa Nissan X-Trail 2017 fiyat listesi bilgisi…

Nissan' ın amiral gemisi crossover modeli X-Trail’ in yeni versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu.

Yeni makyajlı X-Trail - Nissan' ın crossover serisinin en büyük modeli - kalitesini ve konforunu daha da geliştiren bir dizi güncelleme ile geliyor.

Ayrıcalıklı ve sağlam yeni dış cephe, yüksek kaliteli iç kabin, birbirinden çekici yeni özellikler ve yenilikçi teknolojiler ile Nissan X-Trail 2017 daha güvenli yolculuklar sağlamak için doğru bir tercih olacağa benziyor.

Güncellenen modelde müşteriler için yeni pratik özellikler yer alıyor. Bu özelliklerden öne çıkanlara bakarsak, örneğin, elektrikli bagaj kapağı eller kullanmadan sadece arka tamponun altına doğru hafifçe bir ayak hareketi ile açılabiliyor. Son derece yetenekli 5 ya da 7 koltuklu bir crossover olan Nissan X-Trail' deki gelişmeler, müşteri geribildirimlerine dayanıyor ve aile maceraları için mükemmel bir araba olarak konumunu güçlendirmek üzere tasarlanmış.

2017 Nissan X-Trail' in ön kısmındaki yenilikler, kaporta renginden daha fazla yararlanmayı sağlayan ve yeni bir parlak siyah kaplama içeren tampon tasarımı ile daha geniş bir 'V-motion' ön panjuru içeriyor. Güncellenmiş edilmiş far kümeleri, X-Trail' in 'bumerang' gündüz sürüş ışıklarının çağdaş bir yeni versiyonunu içeriyor. İlk defa "Adaptive Front Lighting System" (uyumlanabilir ön aydınlatma sistemi "AFS") özelliğine sahip olan full LED'ler ve halojen üniteler arasında daha fazla tasarım farklılığı olduğu görülüyor. Ayrıca, sis lambaları artık dairesel değil dikdörtgen şekilde.

Arka bölümde, tampon yeni krom detaylandırma ile daha sağlam bir görünüm verecek şekilde yeniden tasarlanmış. Arka lambalar da selefinde olduğu gibi yine full LED. Nissan X-Trail 2017’ nin profili, 17 ve 18 inçlik tekerlek tasarımlarıyla ve en üst donanım seviyesi Tekna'da iki kapının tabanı boyunca krom yan çıtalarla geliştirilmiş. Turuncu İnci, Kırmızı İnci, Mavi İnci Metalik ve Koyu Kahverengi İnci olmak üzere dört canlı dış cephe boyası seçeneği ile satın alınabilecek. İç mekândaki geliştirmeler, sürücüye daha kolay giriş ve çıkış anlamına gelen yeni bir D-şekilli direksiyonu da içeriyor. Ön konsolun daha iyi görünürlüğünü sunan bu yeni yol izlemeyi kolaylaştıran dört yönlü kontrolörlere sahip. Artık ilk defa entegre ısıtma işlevselliği ile kullanılabilecek.

Havalandırma kanallarındaki parlak siyah kaplama gibi kokpit boyunca yeni yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış. Isıtmalı koltuklar hem ön hem de arkada ilk defa yer alıyor. Dikkat çeken yeni bir bronz ve siyah iki tonlu deri iç mekân Tekna donanım seviyesinde isteğe bağlı olarak alınabiliyor. Üstün ses kalitesi isteyen müşteriler Tekna donanım seviyesinde standart olarak tamamen yeni 8 hoparlörlü BOSE Premium ses sistemine sahip olabiliyor. Bu, Avrupa pazarındaki bir Nissan otomobilde şimdiye kadar sunulan en iyi ses sistemi. DAB dijital radyo ilk kez standart sunulmakla beraber NissanConnect dokunmatik ekranlı uydu navigasyon, daha kolay kullanım için daha pratik bir görünüm sunan yeni bir kullanıcı ara yüzü ile geliyor.

Sistem gelişmiş çekim gücü ve daha modern bir görünüm için yeni bir 'köpekbalığı yüzgeci' çatı anteni ile birlikte geliyor. Yeni Nissan X-Trail' in iç mekânının çok yönlülüğü, onu maceracı aileler için mükemmel kılıyor. İkinci sıradaki koltuklar da çok iyi diz mesafesi dahil mükemmel bir alan ve konfor sunuyor. Makyajlı X-Trail, ikinci sıra koltukların kayma / yatma işlevselliği gibi akıllıca depolama çözümleri ve pratik özelliklere sahip.

Yenilenen iç mekân sayesinde, yeni Nissan X-Trail 2017’ nin bagajı da artık daha büyük ve beş koltuklu versiyonda bagaj kapasitesi 550 litreden 565 litreye yükseldi. Tüm koltuklar katlandığında toplam alan 1996 litre gibi devasa bir hacme yükseliyor. Her yeni X-Trail bagajı, raflar ve separatörlerle dokuz farklı konfigürasyona sahip Nissan' ın yenilikçi bagaj sistemini (Luggage Board System) içeriyor. Ayrıca değerli eşyaları korumak için bagajda gizli bir bölme de yer alıyor. Esneklik ve daha fazla özgürlük isteyenler için yeni Nissan X-Trail, 2018'de ProPILOT otonom sürüş teknolojisi ile satışa sunulacak. ProPILOT, yoğun trafikte ya da yüksek hızlı sürüşlerde, otoyollarda tek şeritte direksiyon, hızlanma ve freni kontrol edebiliyor.

Makyajlı X-Trail' de ayrıca Nissan Intelligent Mobility sistemleri de sunuluyor. Diğerleri arasında, Yaya Algılamalı Akıllı Acil Durum Freni ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı da yer alıyor. Sürücü yaklaşmakta olan bir araç tespit edildiğinde geriye doğru sürmeye çalışırsa, sistem görsel ve sesli uyarı ile ikaz ediyor. Nissan X-Trail' in üç verimli motoru korunmuş, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen 2.0 litrelik 177 PS dizel de bunlara dahil. Benzinli, düşük güçlü ya da yüksek güçlü dizel, altı vitesli manuel şanzıman ya da CVT XTronic otomatik şanzıman, 2 tekerlekten ya da 4 tekerlekten çekiş ve 5 ya da 7 koltuk; müşteriler ihtiyaçlarına en uygun X-Trail 2017 versiyonunu seçebiliyor.

Yeni Nissan X-Trail 2017 motor seçenekleri ve yakıt tüketimi:

Yeni Nissan X-Trail 2017 fiyat listesi:

Yeni kasa Nissan X-Trail 2017 Fiyat Listesi
MODEL MOTOR VİTES DONANIM LANSMAN FİYATI
YENİ NİSSAN X-TRAIL 1.6 dCi M/ T SKY PACK 162.500  TL
YENİ NİSSAN X-TRAIL 1.6 dCi M/ T PLATINUM 180 .900  TL
YENİ NİSSAN X-TRAIL 1.6 dCi X-TRONIC (AT) SKY PACK 172.500  TL
YENİ NİSSAN X-TRAIL 1.6 dCi X-TRONIC (AT) DESIGN PACK 180 .900  TL
YENİ NİSSAN X-TRAIL 1.6 dCi X-TRONIC (AT) PLATINUM 190 .900  TL
Makyajlı Nissan Qashqai/Kaşkai Özellikleri-Fiyat Listesi için tıklayınız...
Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs
Nissan Juke 2017 Fiyat Listesi
İşte Makyajlı 2017 Nissan X-Trail
Nissan fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

1 Yorum

2017-07-22 16:29:35

Süper
Benzer Haberler