2016 VW Passat Fiyatı ve Zubizu İndirim Kampanyası! 2016-08-13

Volkswagen, Ağustos ayı kampanyası kapsamında Passat modelinde indirim fırsatları sunuyor. 2016 Volkswagen Passat Fiyat Listesi ve kampanya bilgileri…

Belirgin tasarımı ve sportif hatlarıyla Passat şimdi her zamankinden daha zarif ve etkileyici. Dinamik yapısı, sportif çizgileri ve birinci sınıf tasarım öğeleriyle Passat’tan etkilenmemek mümkün değil.

VW Passat'ta isteğe bağlı olarak sunulan güvenlik ve sürüş destek sistemleri, omuzlarınıza binen yükü hafifletiyor. Bu sistemler yalnızca park ederken ya da yoğun trafikte giderken değil, tehlikeli bir durumla karşılaştığınızda da size yardım ediyor. 2016 Passat, trafikte Sürüş Asistanı'ndan Çevresel Görüş Sistemi'ne kadar birçok özelliğe sahip.

Segmentinde bir ilk olan 12.3 inç büyüklüğündeki dijital bgösterge paneli, trafikte sürüş asistanı, adaptif şasi konrolü gibi yenilikçi özellikleri ve 1.4 litre TSI 125 bg’den, 2.0 litre TDI 240 bg 4MOTION’a kadar pek çok motor seçeneğiyle Passat, Volkswagen Showroom’larında sizleri bekliyor.

Üstelik ZUBİZU üyeleri için %3’ten başlayan indirimler ve %1.09’dan başlayan kredi faiz oranları, tüm Volkswagen modellerinde devam ediyor.