2016 Ford Mustang fiyatı ve özellikleri 2016-06-13

Ford 2016 Mustang modelleri bu yılda da oldukça iddialı

2015 yılı için yeniden tasarlanan Mustang'e yapılan güncellemeler çok büyük olmasa da yeni tasarım özellikleri ve renk seçenekleri her zamanki gibi yine dikkat çekici olmuş.

İlk olarak Mustang Ecoboost Premium midilli amblemi ile dikkat çeken 2016 Mustang,yan şeritleri,pencereleri çevreleyen krom detayları ve 19 inçlik parlak alüminyum jantları ile donatılmış.Bu özelliklerin olduğu pakete de Pony donanımı adı verilmiş.

Mustang GT alıcıları ise siyah kaplamalı arka spoyler,siyah amblem ve özel olarak tasarlanmış 19 inçlik alaşım jantları içeren Accent paketi bulunuyor.

Eğer bu iki donanım paketi yetmez diyorsanız üçüncü seçenek olarak ise California Speacial donanım paketi seçilebilir.Bu donanım paketinde ise ön bölümde splitter,elden geçirilmiş yeni bir ızgara,19 inç boyutunda alüminyum jantlar bulunuyor.Ayrıca Abanoz deri/süet Miko döşemeler,kırmızı dikişler ile daha özel bir Mustang versiyonu oluşturulmuş.

Yeni Mustang ile aynı gövdeyi kullanan 2016 Ford  Mustang Cobra Jet,ilk bakışta lastikleri ile dikkat çekiyor.Ön bölümde ince lastiklere sahip olan 2016 Ford Mustang Cobra Jet,arka bölümde ise oldukça kalın lastikler ile tanıtıldı.Süspansiyon sisteminde de değişikliğe giden firma,yakıt deposunu da bagaja taşımış.

Sadece 50 adet üretilecek olan 2016 Ford Mustang Cobra Jet,kaputunun altında 5.0 litreilik V8 ünite bulunduruyor.

2016 Ford Mustang Cobra Jet'in fiyatı ise 99.990 dolardan başlayacak.

Gelişmeler arabakeyfi.com'da... 

Ford süper kampanya ve fiyat listesi Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler