Yeni Subaru XV ve Impreza çarpışma testinden en yüksek puanları aldı

Subaru’nun yeni XV ve Impreza modelleri, Japonya NCAP Önleyici Güvenlik Performansı Değerlendirmesi’nden en yüksek puanları alarak, 2016-2017 Grand Prix ödülünü kazandılar.

Subaru’nun elde ettiği sayısız güvenlik ödüllerine bir yenisi daha, Japonya’daki bağımsız test kuruluşu JNCAP’ten geldi. Subaru’nun yeni “Subaru Global Platformu” üzerinden geliştirilen ilk modeller olan yeni XV ve Impreza 2017, NASVA* tarafından gerçekleştirilen önleyici güvenlik performansı değerlendirmesi olan JNCAP’te 2016-2017 Grand Prix ödülüne ulaştılar.

JNCAP sonuçlarına göre çarpışma performansı ve yaya koruması alanlarında 199,7 gibi rekor bir puana ulaşan yeni Subaru XV 2017 ve yeni Subaru Impreza 2017, motor kaputunun üzerindeki yaya havayastığını standart olarak sunmalarıyla da “Özel Ödül” kazandılar.

Subaru, “Confidence in Motion” sloganıyla kullanıcılara “keyif ve huzur” dolu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Sürücü, yolcu ve yaya güvenliğine öncelik veren Subaru, “360 Derece Güvenlik Felsefesi” adıyla sunduğu temel, aktif, önleyici ve pasif güvenlik önlemleri ile oldukça gelişmiş bir teknoloji sunuyor.

*NASVA: Japonya’da Altyapı, Ulaşım ve Turizm Bakanlığı ile Otomotiv Güvenliği ve Mağdurlarına Yardım Ulusal Ajansı’nın kısaltmasıdır.

İşte Yeni Subaru Outback 2017-2018 MY, Fiyat Ne Olur?
2017 Yeni Subaru XV özellikleri ve fiyatı için tıklayınız...
Subaru 2017 Nisan Kampanyası – Fiyat Listesi
Subaru fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler