Yeni Lamborghini Centenario fiyatı el yakıyor!

Yeni Lamborghini Centenario’ nun, 20’si coupe 20’si convertible olmak üzere toplamda 40 örneği üretilecek. Her biri 1.9 milyon dolar fiyat etiketine sahip otomobillerin şimdilik yalnızca 10 adeti teslim edildi.

Kesinlikle benzersiz bir başka Lamborghini Centenario teslimatı ise Hong Kong ‘da gerçekleşti. Bu son örnek özel isteğe bağlı olarak mat görünümlü mükemmel yeşil bir gövde rengi ile geldi.

Göz alıcı yeşil gövde, çıplak karbon fiber dokunuşlar ve çatıda, motor kapağında, yan aynalarda, arka kanatta, jantlarda ve otomobilin alt bölümlerinde yer alan altın rengi karbon fiber ile muazzam bir tezat oluşturmuş. Hatta iç mekânda bile altın rengi dokunuşlar yer alıyor.

Bir Nero Ade siyah Alcantara, kabinin neredeyse her santimetresi ile örtüşüyor ve parlak yeşil kaplamayla birlikte karbon fiber paketi vurgulanıyor. Kaputun altında yer alan atmosferik V12 motor 759 beygir gücü üretiyor. Üretilen bu güç Lamborghini Centenario’ nun 100 km/s hıza yalnızca 2.8 saniyede ulaşmasına ve maksimum 350 km/s hıza çıkmasına olanak sağlıyor.

Bu türünün tek örneği Centenario türevi, yeni sahibine ulaşmadan önce, 18 Ekim'de başlayacak olan yeni Lamborghini Hong Kong showroom'u için Grand Opening VIP Party'de sergilenecek.

2018 Yeni Lamborghini Urus SUV Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı
2018 Lamborghini Urus piste çıktı
Audi R8 V10 PLUS vs Lamborghini Huracan karşılaştırma
730 Beygirlik Yeni Lamborghini Aventador S 2017 Fiyat ve Özellikleri
Top 5 En İyi Novitec Egzoz Sesi!
Lamborghini fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler