Michelin Lastik Fiyatları’ nda indirim! 2017 Bahar Kampanyası

Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Michelin yetkili bayilerinden lastik alan müşterilerine 160 liraya varan fırsatlar sunuyor.

Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin en başta gelen seçeneklerden biri olan Michelin,  yeni Bahar Kampanyası’ nı müşterileriyle buluşturuyor. MICHELIN Total Performance Stratejisi ile tek bir lastikle, bütün performans alanlarında en iyisini sunmaya çalışan Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında yetkili Michelin perakende bayilerinden Michelin yaz veya kış 4x4, binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine 160 liraya varan servis ve indirimler sunuyor. Bahar Kampanyası kapsamında lastik ebadı 16” ve altı araçlar için 80 TL+KDV tutarında, 17” ve üstü araçlar için ise 160 TL+KDV tutarında indirim ve servis fırsatından faydalanabilirsiniz.

Mişlen lastik kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin lastiklerini aldıktan sonra MICHELIN boşluk AD SOYAD yazıp 3161’e mesaj atmaları ve SMS ile gelen kampanya katılım kodunu lastikleri satın aldıkları Mişlen bayisi ile paylaşmaları gerekiyor. Müşteriler, daha sonra anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi gibi tüm lastik servis ve araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecek.

MICHELIN CrossClimate+ lastik ile yollarda uzun süreli güvenlik
Michelin’den uzun ömürlü lastikler için tavsiyeler
Yeni Alpine A110 ve Aston Martin MICHELIN lastikleri kullanacak


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler