Goodyear lastik 2017 yaz kampanyası

Goodyear yetkili satıcılarından, 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4x4, dört mevsim veya yaz lastiği alanlar, Opet’teki akaryakıt alımlarında değeri 150 TL’ye varan ‘Yakıt Kart’ kazanacak.

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicileri için çok avantajlı bir kampanyada Opet ile bir araya geliyor.

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Goodyear yetkili bayilerinden 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4x4, dört mevsim veya yaz lastiği alanlara, Opet’ten akaryakıt alımlarında kullanılabilecekleri 150 TL’ye varan ‘Yakıt Kart’ hediye edilecek.

Her tüketicinin bir defa faydalanabileceği kampanyada; 16 inç lastikler için 50-TL, 17 inç ve üzeri lastikler için ise 150-TL

Kış lastiği uygulamasının 1 Nisan tarihiyle sona erdiğini ve sürücülerin araçlarına yaz lastiklerini takmaları gerektiğini hatırlatan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Sarıoğlu, Goodyear’ın yeni kampanyasında, akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyetinin lideri Opet ile tüketicileri bir arayagetirmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Goodyear lastik alan tüketicilerin alışveriş fiş ya da fatura üzerinde bulunan tarih itibariyle,
30 gün içerisinde, www.goodyearyazfirsati.com sitesine giriş yapıp başvuruda bulunması gerekiyor. Ayrıntılı bilgiye www.goodyear.com.tr veya www.goodyearyazfirsati.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.   

Continental Lastik Fiyatları’ na Vade Farksız 8 Taksit İmkânı
Michelin Lastik Fiyatları’ nda indirim! 2017 Bahar Kampanyası

 

 

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hakkında

Üretim, satış ve satış-sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren Goodyear Lastikleri T.A.Ş., dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear Tire and Rubber Company'nin Türkiye'deki iştiraki olarak, 1 Eylül 1961'de kuruldu. Goodyear Lastikleri T.A.Ş.; Türkiye’de 1,500’ün üzerinde çalışanı ile İzmit ve Adapazarı’ndaki 2 üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini Goodyear, Fulda, Sava ve Debica markaları altında üretip tüketicilerine sunmaktadır. Şirket, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış güçlü bayi ağı ile tüketicilere hem binek hem de ticari lastikler ve hizmetler sunmaktadır. Goodyear Lastikleri T.A.Ş., ürünleri ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

OPET Hakkında:

Müşteri memnuniyeti odaklı kampanya ve çalışmalarıyla sektörün fark yaratan markası OPET, ölçümlenmeye başlandığı 2006 yılından bu yana KalDer Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde değişmez liderliğini sürdürüyor. OPET,  geçtiğimiz yıllarda müşteri memnuniyetinde liderliğin yanı sıra üst üste elde ettiği birincilikleri için “Sürdürülen Başarı” ve “Üstün Başarı” ödüllerine de layık bulunmuştu. Öte yandan OPET ‘Türkiye’nin Lovemarkları’ araştırması kapsamında müşterileri tarafından üç yıldır yine sektörünün lideri seçiliyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler