2019 Suzuki Jimny Yeni Görseller ve Fiyat Listesi

2019 Suzuki Jimny, resmi olarak henüz tanıtılmasa da sosyal medya üzerinden yeni görselleri yayınlanmaya devam etmekte.

Suzuki' nin efsaneşmiş modellerinden Jimny' nin 2019 kasası iki farklı renk seçeneği ile görüntülerdi.İnternet üzerinden paylaşılan görsellerde modelin keskin çizgili tasarımı ilk dikkat çeken nokta oluyor. Yayınlanan görsellerden birinde 2019 Suzuki Jimny' in arka bölümünü görebiliyoruz.Siyah bir tampon, sağ taraftan monte edilen bir bagaj kapağı, yedek lastik ünitesi, ikinci bir stop lambası, silecekler ve yıkayıcılar arka bölümü oluşturuyor.

Selefine göre karşılaştırıldığında 2019 Suzuki Jimny, daha geniş tamonlara, yeni tekerlek kemerlerine ve yeni alaşım jantlara sahip. Kabinde ise dört kişilik oturma alanı sunan 2019 Suzuki Jimny, ön hava yastıklarıi perde hava yastıkları, dokunmatik bilgi-eğlence ekranı, otomatik klima, anahtarsız giriş, anahtarsız çalıştırma, cruise control, elektrikli el freni ve led farlar sunmakta.

Suzuki Jimny, 660 cc RA06 benzinli bir motor tarafından hayat bulacak.Şanzıman seçenekleri 5 ileri manuel ve 4 vitesli bir otomatik içerir.Ayrıca 4x4 ÇEKİŞ özelliği de gösterecek. Suzuki Motor Company,  Jimny'nin üretimine Japonya'da başladı. Suzuki Jimny' in Türkiye fiyatı 92.000 TL.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler