2018 Suzuki S-Cross makyajlı kasa özellikleri açıklandı

2018 Suzuki S-Cross' un yılsonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Makyajlı kasa Suzuki S-Cross yüz hattının bazı değişiklikleri ve teknik özelliklerini açıklandı.

2018 Suzuki S-Cross, şu donanım paketleri ile satılacak: Sigma, Delta, Zeta ve Alpha. Zeta ve Alpha sınıfları yeni 16 inç kesinlik alaşımlı jantlar içeriyor. Yeni S-Cross’ un genişliği 215 mm olacak. Selefi HID farlara sahipken, makyajlı modelin LED farları olacak. Yine de, sadece en iyi iki üst donanım paketi bu özelliklerin tadını çıkaracak.

Makyaj operasyonu ile Stargaze Mavisi, Urban Mavisi gövde renginin yerini alacak. Ayrıca model Smartplay bilgi-eğlence sistemi, dâhili Android Auto uyumluluğuna sahip olacak.

Suzuki S-Cross'  daki görsel değişiklikler esas olarak dış çevresinde yer alıyor. Yeniden tasarlanan farlar ve yeni kaput kırma çizgileri, crossover'ın yüzüne daha fazla saldırganlık kazandırıyor. Dikey çıtalı yeni krom ızgara, araçta premium algısı yaratıyor. Tasarımı elden geçirilmiş tampon aracın ön yüzüne tazelik getirmiş. Ayrıca arka stop lambası grafikleri de yeni.

Makyaj ile Suzuki 88 kW (117.96 hp) 1.6 litrelik DDiS 320 dizel motor opsiyonunu durduracak. 1.3 litrelik DDiS 200 dizel motor devam edecek. Bu ünite şu an 4.000 rpm'de 66 kW (88.47 hp) ve 1,750 rpm'de 200 Nm tork üretiyor ve 5 vitesli manuel şanzımanla eşleştiriliyor. Suzuki' nin SHVS'yi eklediği ve kilometreyi 23.65 km / l'den 25.1 km / l'e yükseltmek için güç aktarım organını yeniden kalibre ettiği bildirildi. Yeni bir rapora göre, bir benzinli opsiyon veya otomatik şanzımanın gelmesi planlanıyor.

2017 Suzuki Vitara 1.6 GLX 4x4 Otomatik Test Sürüşü ve Yorum
Makyajlı 2018 Suzuki Vitara ilk kez görüntülendi
2017 Makyajlı Suzuki S-Cross tanıtıldı – Fiyat ve Yorum
Suzuki fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler